اطلاعیه آپدیت توییتر "BIGHIT OFFICIAL MERCH"

bts

Admin
عضو کادر مدیریت
May 26, 2019
26
1
3
Manchester
bts-music.ir
آپدیت توییتر "BIGHIT OFFICIAL MERCH"

آپدیت توییتر "BIGHIT OFFICIAL MERCH" 🍒~

"هنوز طوفان دیگه ای تا مواجه شدن و غرق توش ، مونده..عشق ورزیدن بدون ترسِ دودل شدن و جدایی ، به ندرت به عنوان کسی که هستم زندگی کردم"​

📆 هوسوک ۳۱ می ۲۰۲۲

- امروز تولدم نیست، به هر حال چشامو بستم و یه آرزو کردم و شمعا رو فوت کردم با امید اینکه آرزوم، رویای همه، به حقیقت تبدیل بشه..

📆 یونگی ۱۵ جون ۲۰۲۲

- چرا میخوام آهنگ بسازم؟!، چرا میخوام از آهنگ ساختن فرار کنم؟!، خودمو باسوالایی که مرتبا پرسیده شده بودن سوال جواب میکردم ، همون موقع بود که صدای زنگ تلفن تو گوشم پیچید..

📆 جونگ‌کوک ۱۵ جون ۲۰۲۲

- واقعا چیزی به عنوان معجزه تو دنیا وجود داره ؟
درحالی که داشتم به نقاشیِ تو دفتر طراحی نگاه میکردم ، با خودم فکر کردم..اگه اینجوری باشه پس شاید هممون بتونیم به طور معجزه آسایی خوشحال باشیم..

📆 جیمین ۴جولای ۲۰۲۲

- اگه همه بتونن خوشحال باشن من خوبم ، همچی خوب خواهد شد اگه همینجور به خودم بگم که همچی خوب میشه، یه جوری میشه که خوب میشه حتی اگه الان دارم تنها زیر بارون راه میرم..
پس خوب بودم..

📆 ته‌هیونگ ۱۰ جولای ۲۰۲۲

- همینطور که اسپری تو دستم بود به دیوار نگاه میکردم.چیزی به ذهنم نمیرسید تا بکشم..نمیدونستم صداقتم چیه(واقعا حالم چطوریه)..پس این جوری نوشتم..
من خوبم

📆 کیم نامجون ۱۳ جولای ۲۰۲۰

- بعضی وقتا حدس زدن راجب فردا غیر ممکن به نظر میرسید، وقتی اینجوری می شد سعی کردم به زور لبخند بزنم اما حالم بهتر نشد و حس جربزه و جسارتم بهم دست نداد ولی بازم لبخند زدم

📆 سوکجین ۳۰ آگوست ۲۰۲۲

- به دست گل اسمرلدو نگاهی انداختم، لبخندی که اون دختر به روم می زد رو تصور کردم هر وقت لبخند میزنه حس میکنم یه کوچولو آدم بهتری میشم، میخواستم که آدم بهتری باشم..